Plastová okna

Naše společnost je předním výrobcem plastových oken a dveří, pro kterou je prioritní především kvalita v tom nejširším slova smyslu, a proto vyrábí plas­tová okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špič­ce v tomto oboru.

Hlavní charakteristika a výhody značkových plastových oken DAFE-PLAST

  • plastová okna vyrábíme ze špičkových a prověřených systémových profilů REHAU
  • osazujeme kování ROTO pro bezproblémovou funkčnost po dlouhá desetiletí
  • prodloužená záruka na naše plastová okna na 5 let
  • veškeré poradenství a zaměření zdarma - kontaktujte nás a domluvte si návštěvu našeho pracovníka

Výrobkový sortiment plastových oken

Plastová okna
SILVER DESIGN
více...
Plastová okna
BRILLANT
DESIGN
více...
Plastové okno
BRILLANT 115-4K
s rekuperační
funkcí
více...
Plastové okno
SYNEGO
více...
Hyperizolační
plastová okna
PROGRESS
více...

Plastová okna SILVER DESIGN

Ekonomicky výhodný systém plastových oken se širokým použitím, je vhodný pro novostavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů stejně jako pro komerční objekty.

Plastová okna BRILLANT DESIGN

Základní řada léty prověřeného profilu. Volit můžete z elegantních oblých tvarů nebo technicistních ostrých hran - záleží jen na vašem vkusu. Okna Brillant Design vám dodáme v široké škále barev a dřevodekorů. Přijďte si vybrat do našich obchodních kanceláří.

Speciál pro panelové domy - BRILLANT 115-4K

Okno s unikátním řešením ventilace s rekuperací tepla. Zapomeňte na vydýchaný vzduch v místnosti při zavřeném okně, nebo nehospodárné mikroventilace. Konec obav z plísní přináší jedinečný Brillant Design 115-4K. Jak to funguje?

Vynikající vlastnosti i design - okna SYNEGO

Skvělá volba pro Vaše nízkoenergetické stavby. Na první pohled Vás profil okouzlí svým designem, na druhý pak svými tepelně-izolačními vlastnostmi. 7 komorový rám, 6 komorové křídlo, samozřejmostí je povrchová úprava REHAU HDF (High Definition Finishing) – díky speciální receptuře a vylepšenému výrobnímu procesu je povrch plastového profilu viditelně hladší a s vysokým stupněm lesku.

Hyperizolační plastová okna PROGRESS

Budoucnost má jedninou jistotu - cena energií bude stoupat. Udělejte chytré rozhodnutí a zvolte okna PROGRESS s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Moderní vzhled a nadčasové tvarování profilu ho předurčuje jak do novostaveb, tak i pro rekonstrukce. Více o plastových oknech PROGRESS.

CENA VEŘEJNOSTI PRO OKNO PROGRESS ELITE

Dne 15.4.2011 se konal 5. ročník soutěže Výrobek roku. Naše společnost obdržela za OKNO PROGRESS Elite v této soutěži CENU VEŘEJNOSTI. Jsme potěšeni, že veřejnost hlasovala pro náš výrobek. Dlouhodobě usilujeme o co nejvyšší kvalitu našich výrobků a získáním tohoto ocenění potvrzuje naše firma svou roli dodavatele těch nejkvalitnějších produktů. více

Plastová okna Progres.
Při výměně původních dřevěných oken za plastová okna PROGRESS docílíte zlepšení izolačních vlastností až o 76%. Více o oknech PROGRESS >>
Montáž plastových oken s utěsněním spáry.
Desetiletá záruka na těsnost montážní spáry při použití systému DAFE 3P. Více o systému montáže plastových oken 3P >>
Vnitřní plastové parapety - AKCE.
Ke každé mu u nás objednanému plastovému oknu získáte jeden plastový parapet dle výběru z 5 dekorů za 1 Kč. Více akcí >>
Plastová okna a zimní zahrady se zárukou ISO.
Záruka kvality potvrzená certifikátem ISO 9001:2009 a kompletní výrobkovou certifikací. Naše výrobky splňují požadavky evropské certifikace. Přehled >>
Za naše okna z plastu i hliníku Vám ručíme!
Pětiletá záruka na veškeré výrobky firmy DAFE-PLAST. Ať již volíte plastová okna, nebo hliníková, můžete se spolehnout na jejich kvalitu.
Zaměření, zpracování cenové nabídky, technické poradenství.
Zaměření, zpracování cenové nabídky, technické poradenství. Neváhejte nás kontaktovat >>
Okna a dveře DAFE PLAST | infolinka: 800 100 939 | kontakty
en
de